Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Flicka vid vattenbryn, signerad Gustaf Carlström, olja på duk, 80x72 cm
Zustandsbeschreibung
491365
2017-10-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner