Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
TABURETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, empirestil, betsad bok, med lösa plymåer, sitthöjd ca 47, 52x42 cm
Bruksslitage, ett kantband med mindre skada
491370
2017-10-10