Taburetter empirestil

Taburetter empirestil
Taburetter empirestil
Taburetter empirestil
Taburetter empirestil
Taburetter empirestil
Taburetter empirestil
Taburetter empirestil
Taburetter empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, empirestil, betsad bok, med lösa plymåer, sitthöjd ca 47, 52x42 cm

Bruksslitage, ett kantband med mindre skada

491370

2017-10-10