Piedestal grön marmor

Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor
Piedestal grön marmor

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIEDESTAL, 1900/2000-tal, grön marmor, gjord i tre löstagbara delar, höjd ca 98, fundamenten 32x32 cm

Smärre repor.

491371

2017-10-10