Ovala ramar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OVALA RAMAR, 5 st., 1800- och 1900-tal, en helt träskuren med rester av kredering och poliment, förgyllda och bronserade, höjd 41-83 cm
Krönet till ramen helt i trä sitter löst, bortfall av pastellage, slitage.
491375
2017-10-10