Ovala ramar

Ovala ramar
Ovala ramar
Ovala ramar
Ovala ramar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OVALA RAMAR, 5 st., 1800- och 1900-tal, en helt träskuren med rester av kredering och poliment, förgyllda och bronserade, höjd 41-83 cm

Krönet till ramen helt i trä sitter löst, bortfall av pastellage, slitage.

491375

2017-10-10