Majolikafat

Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, majolika, Cantagalli, Italien 1800-tal, eldfärgs och lysterdekor i form av amorin och fabeldjur, glaserat lergods, diameter ca 24 cm.

Genomgående lagningar, retuscher.

491385

2017-10-10