Spegel
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, senempire, 1800-talets-mitt, krön med målat glas som avbildar Poseidon, har ursprungligen tillhört ett spegelbord, fanerad i mahogny, höjd ca 140, bredd 53 cm
Krönets glas med spricka och färgbortfall, smärre slitage.
491392
2017-10-10