Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, senempire, 1800-talets-mitt, krön med målat glas som avbildar Poseidon, har ursprungligen tillhört ett spegelbord, fanerad i mahogny, höjd ca 140, bredd 53 cm

Krönets glas med spricka och färgbortfall, smärre slitage.

491392

2017-10-10