Lennart Jirlow portfölj med 5 färglitografier

Klubbat för:

16 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

LENNART JIRLOW (född 1936): "Promenad i kulinariskt pariskvarter", komplett portfölj med fem färglitografier, 2011, signerade L. Jirlow 59/385, tryckta av IDEM, Paris, S, ca 48 x 65 cm

Bladens titlar: Le Bistrot, Restaurangköket, I kvarteret, Le Gourmand, Sista gästen

Kuntoraportti

491393

Päivämäärä:

2017-10-11