Lennart Jirlow portfölj med 5 färglitografier
Klubbat för:
16 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
LENNART JIRLOW (född 1936): "Promenad i kulinariskt pariskvarter", komplett portfölj med fem färglitografier, 2011, signerade L. Jirlow 59/385, tryckta av IDEM, Paris, S, ca 48 x 65 cm
Bladens titlar: Le Bistrot, Restaurangköket, I kvarteret, Le Gourmand, Sista gästen
Kuntoraportti
491393
Päivämäärä:
2017-10-11