Alf Svensson fåtölj Interiör

Alf Svensson fåtölj Interiör
Alf Svensson fåtölj Interiör
Alf Svensson fåtölj Interiör
Alf Svensson fåtölj Interiör
Alf Svensson fåtölj Interiör
Alf Svensson fåtölj Interiör

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

ALF SVENSSON, "Interiör", fåtölj, bok, för Dux, formgiven 1952, lösa textilklädda plymåer, sitthöjd ca 28-40 cm

Senare klädsel, fanerslitage

491420

2017-10-11