Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
ALF SVENSSON, "Interiör", fåtölj, bok, för Dux, formgiven 1952, lösa textilklädda plymåer, sitthöjd ca 28-40 cm
Senare klädsel, fanerslitage
491420
2017-10-11