Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färglitografi, signerad C Göran Karlsson, daterad 78, numrerad 47/50, ca 66,5x52 cm
491429
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här