Cassolett

Cassolett
Cassolett
Cassolett
Cassolett
Cassolett
Cassolett
Cassolett
Cassolett
Cassolett
Cassolett

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CASSOLETT, 1800-talets andra hälft, i förgylld brons, dekor med OIympens gudar, marmorsockel, höjd 20 cm

491433

2017-10-11