Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

PALL, 1900-talets mitt, kromad, märkt Lindqvist Kontorsmöbler, höjd 58 cm

Slitage

491436

2017-10-11