Einar Norelius etsningar

Einar Norelius etsningar
Einar Norelius etsningar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR NORELIUS (1900-1984): (5) "Sagomotiv", signerade Einar Norelius, etsningar, varierande mått ca 24x16 cm, 23x30 cm, en ramad, övriga oramade

491460

2017-10-11