Primus Mortimer Pettersson

Primus Mortimer Pettersson
Primus Mortimer Pettersson
Primus Mortimer Pettersson
Primus Mortimer Pettersson
Primus Mortimer Pettersson
Primus Mortimer Pettersson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Landskap med hus, signerad PMP, olja på pannå, ca 34x52 cm

491475

2017-10-12