Arvid Mauritz Lindström tillskriven
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923), tillskriven: Insjö, osignerad, olja på pannå, ca 11x17 cm,
Intyg/påskrift på baksidan av Filip Wahlström
Filip Artur Wahlström (1885-1972), svensk konstnär och författare.
491485
2017-10-12