Arvid Mauritz Lindström tillskriven

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923), tillskriven: Insjö, osignerad, olja på pannå, ca 11x17 cm,
Intyg/påskrift på baksidan av Filip Wahlström

Filip Artur Wahlström (1885-1972), svensk konstnär och författare.

491485

2017-10-12