Design Fritz Kurz

Design Fritz Kurz
Design Fritz Kurz
Design Fritz Kurz
Design Fritz Kurz
Design Fritz Kurz
Design Fritz Kurz
Design Fritz Kurz
Design Fritz Kurz

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 4 st, design Fritz Kurz, Orrefors, omkring 1900-talets mitt, bruntonat glas, iform av snäcka, mässingfäste, höjd ca 29 cm
Proveniens, nedlagd biograf

491489

2017-10-12