Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THOMAS SANDELL, "Air", bord, Asplund, 2000-tal, grålackerad, höjd ca 72, 105x68 cm
Ytskador, repor
491493
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här