Restaurangporslin 1900-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESTAURANGPORSLIN, 16 st, 1900-tal, Berns Restauranter (3), Djurgårdsbrunn, Prinsen, Hasselbacken, Stallmästargården (3), Victoria, Gillet, Rosenbad, Sara, Järnvägsrestauranten (2), Stadshotellet Hernösand, Rörstrand, Gustafsberg/Gustavsberg, Figgio, diameter 17-25
Repor, bruksslitage
491496
2017-10-11