Hans Viksten oljemålning

Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): "Vintersaga", signerad och daterad Viksten -81k, olja på duk, ca 116x89 cm

PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

491498

2017-10-11