Roland Kempe

Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): Modell, osignerad, olja på papper lagd på pannå, ca 55x38 cm, oramad

PROVENIENS: Gåva från konstnären

491499

2017-10-11