Georges Laporte oljemålning

Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Kustmotiv, signerad G. Laporte, olja på duk, ca 35x75 cm

491505

2017-10-11