Stig Danielsson oljemålning

Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

STIG DANIELSSON (1935-2012): ´´El Cordobes´´, signerad och daterad -64, olja på duk, ca 113x86 cm

Utsälld: Galleri Gumeson 1968

Zustandsbeschreibung

491510

2017-10-11