Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
STIG DANIELSSON (1935-2012): ´´El Cordobes´´, signerad och daterad -64, olja på duk, ca 113x86 cm
Utsälld: Galleri Gumeson 1968
Zustandsbeschreibung
491510
2017-10-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner