Spegel förgylld
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL, förgylld, 1900-talets mitt, uppstickande krön med ros, facettslipat glas, etikettmärkt "Åke Österlunds Förgylleri", ca 96x43 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
491542
Päivämäärä:
2017-10-11