Spegel förgylld

Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL, förgylld, 1900-talets mitt, uppstickande krön med ros, facettslipat glas, etikettmärkt "Åke Österlunds Förgylleri", ca 96x43 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

491542

Päivämäärä:

2017-10-11