Bord design Cassina

Bord design Cassina
Bord design Cassina
Bord design Cassina
Bord design Cassina
Bord design Cassina
Bord design Cassina
Bord design Cassina
Bord design Cassina

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MARIO BELLINI, "La Basilica", bord, Cassina, Italien, formgivet 1976, ask, höjd ca 74, 280x104 cm

Bruksslitage, smärre skador

491546

2017-10-11