Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, porslin, Korea, 14/1500-tal, grön glasyr, ristad dekor av växtslingor, guldlagning, diameter ca 20 cm, höjd ca 7 cm
Lagning
491551
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här