Skål Korea

Skål Korea
Skål Korea
Skål Korea
Skål Korea
Skål Korea
Skål Korea

Klubbat för:

12 000 SEK

1 000 SEK

SKÅL, porslin, Korea, 14/1500-tal, grön glasyr, ristad dekor av växtslingor, guldlagning, diameter ca 20 cm, höjd ca 7 cm

Lagning

491551

2017-10-11