Sideboard design Carl Malmsten

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, höjd ca 96, 150x38,5 cm, nycklar finns

Smärre bruksslitage, ovansida med fläck

491552

2017-10-11