Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, höjd ca 96, 150x38,5 cm, nycklar finns
Smärre bruksslitage, ovansida med fläck
491552
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här