Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKANNA, TEDOSA, 2 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, kompaniporslin samt Kanton, höjd ca 12-13 cm
Tedosan med lagning
491570
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här