Soffa Parker Knoll
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, Parker Knoll, England, 1900-talets senare del, klädda i mönstrad textil, ben i betsat trä, frambenen avslutade i hjultrissor i mässing, längd ca 175 cm
Smärre slitage, något solblekt
491574
2017-10-11