Soffa Parker Knoll

Soffa Parker Knoll
Soffa Parker Knoll
Soffa Parker Knoll
Soffa Parker Knoll
Soffa Parker Knoll
Soffa Parker Knoll
Soffa Parker Knoll
Soffa Parker Knoll

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

SOFFA, Parker Knoll, England, 1900-talets senare del, klädda i mönstrad textil, ben i betsat trä, frambenen avslutade i hjultrissor i mässing, längd ca 175 cm

Smärre slitage, något solblekt

491574

2017-10-11