Oljemålning Frankrike

Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (fransk skola, 1900-talets början, motiv från Paris, otydligt signerad, olja på duk, 37x39 cm

491582

2017-10-11