Daniel Hasselmyr akvarell

Daniel Hasselmyr akvarell
Daniel Hasselmyr akvarell
Daniel Hasselmyr akvarell
Daniel Hasselmyr akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DANIEL HASSELMYR (född 1950), "Efter duschen i Casablanca, signerad och daterad Hasselmyr -80, akvarell, bildyta ca 37,5x28 cm

491584

2017-10-16