Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1700/1800-tal, övre del med lucka och två fasta hyllplan, både övre och nedre del med kannelyrer, bemålat i pärlgrå ton, höjd ca 213, bredd 57 samt djup 40 cm.

Renoverat och kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage.

491588

2017-10-11