Hörnskåp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1700/1800-tal, övre del med lucka och två fasta hyllplan, både övre och nedre del med kannelyrer, bemålat i pärlgrå ton, höjd ca 213, bredd 57 samt djup 40 cm.
Renoverat och kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage.
491588
2017-10-11