Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPETSGLAS, 6 st., 1700-tal, varav en med spiralvirden stam, VINGLAS,1700-tal, varav de mindre omkring 1800, höjd ca 11-30 cm
de minsta vinglaset nedslipat och med fotnagg
491597
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här