Spetsglas 1700-tal samt vinglas

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPETSGLAS, 6 st., 1700-tal, varav en med spiralvirden stam, VINGLAS,1700-tal, varav de mindre omkring 1800, höjd ca 11-30 cm

de minsta vinglaset nedslipat och med fotnagg

491597

2017-10-11