Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALBERT BERG (1832-1916): Vinterskärgård, monogramsignerad och daterad 1874, olja på duk, 64x88 cm
Ytfläckar
491623
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här