Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ALBERT BERG (1832-1916): Vinterskärgård, monogramsignerad och daterad 1874, olja på duk, 64x88 cm
Zustandsbeschreibung
Ytfläckar
491623
2017-10-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner