Oljemålning med vintermotiv

Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

ALBERT BERG (1832-1916): Vinterskärgård, monogramsignerad och daterad 1874, olja på duk, 64x88 cm

Zustandsbeschreibung

Ytfläckar

491623

2017-10-11