Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD med låda, Hälsingland, 1800-tal, lådan med profilerad front, ådringsmålat, höjd ca 77 cm, skivan ca 77 x 57 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
491624
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här