Specialauktion Allmoge bord

Specialauktion Allmoge bord
Specialauktion Allmoge bord
Specialauktion Allmoge bord
Specialauktion Allmoge bord
Specialauktion Allmoge bord
Specialauktion Allmoge bord
Specialauktion Allmoge bord
Specialauktion Allmoge bord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD med låda, Hälsingland, 1800-tal, lådan med profilerad front, ådringsmålat, höjd ca 77 cm, skivan ca 77 x 57 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

491624

2017-10-16