Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1800-talets början, mellaneuropa, med stenskiva, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 79, 97x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, skivan med nagg
491630
2017-10-11