Diligens litograferad plåt

Diligens litograferad plåt
Diligens litograferad plåt
Diligens litograferad plåt
Diligens litograferad plåt
Diligens litograferad plåt
Diligens litograferad plåt
Diligens litograferad plåt
Diligens litograferad plåt

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

DILIGENS, 1930-tal, litograferad plåt, spiralfäderverk, öppningsbara dörrar, ekrade hjul helt i plåt, total längd ca 21 cmn

Delar saknas, skador

491633

2017-10-13