Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
DILIGENS, 1930-tal, litograferad plåt, spiralfäderverk, öppningsbara dörrar, ekrade hjul helt i plåt, total längd ca 21 cmn
Delar saknas, skador
491633
2017-10-13