Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, String, 1950-tal, vit stålställning botten i galvad plåt med träsarg, höjd ca 58, längd 87x25 cm.
smärre slitage 2 fötter saknas
491634
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här