Paraplyställ mässing
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PARAPLYSTÄLL, mässing och järn, 1900-talets mitt, höjd ca 62, 55x28 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, bucklor
491638
Päivämäärä:
2017-10-11