Paraplyställ mässing

Paraplyställ mässing
Paraplyställ mässing
Paraplyställ mässing
Paraplyställ mässing
Paraplyställ mässing
Paraplyställ mässing

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PARAPLYSTÄLL, mässing och järn, 1900-talets mitt, höjd ca 62, 55x28 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, bucklor

491638

Päivämäärä:

2017-10-11