Lådfack tidigt 1900-tal

Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal
Lådfack tidigt 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅDFACK, tidigt 1900-tal, större antal förvaringsfack, höjd ca 76, 47x19 cm

Bruksslitage, saknar dörr

491639

2017-10-11