Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANGELBRÄDE, daterad 1772, handtag i form av häst, dekor med stiliserad blomma, ägarmärkningar, längd ca 75 cm
slitage
491640
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här