Mangelbräde

Mangelbräde
Mangelbräde
Mangelbräde
Mangelbräde
Mangelbräde
Mangelbräde
Mangelbräde
Mangelbräde

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANGELBRÄDE, daterad 1772, handtag i form av häst, dekor med stiliserad blomma, ägarmärkningar, längd ca 75 cm

slitage

491640

2017-10-11