Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OTTO SCHULZ, tillskriven, soffa, Boet, Göteborg 1930-tal, klädsel i plysch med pärlspik, tre lösa plymåer, längd ca 190 cm

Pärlspik skanas delvis, omklädd, smärre slitage

491648

2017-10-11