Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OTTO SCHULZ, tillskriven, soffa, Boet, Göteborg 1930-tal, klädsel i plysch med pärlspik, tre lösa plymåer, längd ca 190 cm
Pärlspik skanas delvis, omklädd, smärre slitage
491648
2017-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här