Vitrinskåp engelsk stil

Vitrinskåp engelsk stil
Vitrinskåp engelsk stil
Vitrinskåp engelsk stil
Vitrinskåp engelsk stil
Vitrinskåp engelsk stil
Vitrinskåp engelsk stil
Vitrinskåp engelsk stil
Vitrinskåp engelsk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, 2-delat, fanérat i mahogny, höjd 203, 33x100 cm, nyckel finns

Slitage och skador

491662

2017-10-11