Albert Hoffsten blandteknik

Albert Hoffsten blandteknik
Albert Hoffsten blandteknik
Albert Hoffsten blandteknik
Albert Hoffsten blandteknik

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT HOFFSTEN (1887-1927): "Don Quijote", signerad och daterad A Hoffsten 25, blandteknik, 25,5x35 cm

491663

2017-10-11