Lennart Larsson oljemålning

Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART LARSSON (1922-2007), "Utsikt från Mosebacke", signerad och daterad L Larsson -70, olja på duk, ca 60x73 cm

491664

2017-10-16