Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAGNY LARSSON (1912-2006), Äpplen, signerad Dagny Larsson, olja på duk, ca 22x27 cm
491668
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här